Ekin Brode Bursada

Ekin Brode Bursa'da Yeni Yerinde Hizmetinizde.

Haber: Emel Benli / Bursa

Türkiye’nin Perde Üreticisi Ekin Brode, ev tekstilinin membağı Bursa’da değişen yeni yüzü, daha güçlü kadrosu, en yeni ürünleri ve bol stoğu ile perde sektörünün ilk bahar sezonuna rüzgar gibi giriş yaptı. Değişen alt yapısı ve yenilenen yüzü ile sezona merhaba diyen Ekin Brode, Türkiye’nin katma değerli firması olmaya ve sektöre hizmet etmeye devam ediyor.

Ekin Brode, Bursa / Kestel’de 4500 m2 kapalı alanda, merkez showroom ve üretim tesislerinde en güncel desenleri, en uygun fiyatlarla siz değerli iş ortaklarına sunmak için yine kolları sıvadı. Perde sektöründe ilklerin firması Ekin, Modell ve Pera Kartela Setleri’ne yeni başlıklarını ilave ederek, yine gündemde kalmayı başardı. En doğru hizmetin, perdenin kaynağı Bursa’dan verileceğine inanan Ekin Brode, Bursa’da yeni yerinde, yeni hamlelerle, ring alanında ki, başarısını kimselere kaptırmıyor.

Bu yıl özellikle havuz ürünlerinde de yeniliğe giden firma, grekler, düz zeminler, zincir tüller, göbekli tüller, etek uçlu grekler, örme tüller, çelik zeminler ve birinci kalite güneşlikler ile mağazalarınızı yeniden coşturacak ve cebinizi bir kez daha ısıtacaktır. Bu güne kadar yaptığı girişimleri ve fuar tadında etkinlikleri ile sizleri kazandıran Ekin Brode, Bursa / Kestel’de yeni yerine hepinizi davet ediyor.

Ekin Brode Yön Kur. Başk. Sayın Emrah Ekin, yine tecrübesini konuşturdu ve sezonun yıldızları arasına girmeyi başardı. “ İş ortaklarımıza, yeni sezonda hayırlı işler diliyorum. Bol kazançlı bir sezon geçirmelerini istiyorum. Birlikte üretecek ve birlikte yol alacağız.” Diyerek güzel temennilerde bulunan Sayın Emrah Ekin’e teşekkür ediyor ve perakendecilerimizi ve ara toptancılarımızı yine bu sezonda da kendisine emanet ediyoruz.

Ekin Brode

İletişim: Kale Mah. Ankara Cad. No:88 / Kestel / Bursa

Tel: 0224 372 00 03

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder