Perdeciler Caner Toptan Perde Etkinliğinde Havuzun Keyfini Çıkardılar.

Haber: Emel Benli / Antalya – Manavgat

Antalya / Manavgat’ta bulunan Turan Prince Hotels’de bir tatil etkinliği gerçekleştiren Caner Toptan Perde’nin; tatilinin ikinci gününden; siz değerli perdecilerimize hayırlı işler diliyoruz. Gayet yolunda ve güzel bir tatilin tadını çıkaran Caner Toptan Perde’nin değerli dostları; sezon öncesi dinlenmiş ve değişik bir ortamda bulunmanın vermiş olduğu keyif ile, sezona daha bir yüksek performans ile girmiş olacaklar.

Tatilin yanı sıra Caner Toptan Perde’nin, 2023 yılı sezonu için tasarladıkları tül ve fonluk guruplarından alış – verişlerin yapıldığı bu tatil, herkese iyi geldi. Koca bir kıştan sonra ilk tatili Caner Toptan Perde vasıtası ile yaşayan meslektaşlarımız, hem tatili hem alış – verişi ikisini birlikte yaşamış oldular.

Bir Caner Toptan Perde farkı ile sezona ilk adımlarını atacak olan perdecilerimi; sezona kulvar ürünleri ile merhaba diyecekler. Bellaza Boutique markasının 120 başlıktan oluşan kartela setinin; 80’i fonluk kumaştan, 40’ı ise tül kumaştan oluşmaktadır. Ayrıca kesimi mevcut olan bu ürünlerin bol stoğuda Sivas’ta Caner Toptan Perde’nin iki büyük deposunda mevcuttur. Kısacası sizler için stok tutan ve stok maliyetlerine göğüs geren Sayın Selim Topçu ve Sayın Hüseyin Er; sizler için taşın altına ellerini koymuşlardır.

Taç ile de gönül birliğine giden Caner Toptan Perde, Taç’ın 35 başlıktan oluşan kulvar ürünleri ile gücüne güç kattı. Sektörümüzde geri kalmamak için, artık yenilikçi firmalarla yol almak çok önemli… Partneriniz sizi ileriye taşıyorsa; işte o zaman kıymetlidir. Bu durum siz perakendeciler içinde aynıdır. Caner Toptan Perde, 100’ün üzerinde modeli ile havuz ürünlerinde bol stoğu sizler için tutmaktadır. Bu da sizlere Caner Toptan Perde farkı yaşatır.

Madem öyle; hem tatilimizi yapalım, hem de Caner Topta Perde ile farkı yaşayalım.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder