Davillo Yön. Kur. Başkanı Sayın Engin Erbasan ile Özel Röpörtaj

Davillo’yu hiç tanımayan birine nasıl özetlersiniz?

-Davillo sektörde 55 yıllık tecrübe sahibi Sayın Hasan Erbasan’ın 2005 yılında kurmuş olduğu, Yönetim Kurulu Başkanlığını oğlu Engin Erbasan’ın yaptığı, tül kumaş, zebra, stor, mekanik perde sistemleri, motorlu ve akıllı perde sistemleri üreticisidir. Türkiye geneline ve Dünya geneline yaygın hizmet ağı ile bilinmektedir.

Davillo’nun ürün geliştirme gücü ve performansı hakkında bilgi verir misiniz?

-Davillo yenilikçi ve trendleri çok yakından takip eden yurt içi, yurt dışı fuarlarında katılımcı olarak yerini alan, alanında sektöre yön veren ar – ge si en güçlü firmaların başında gelmektedir.

Davillo’nun bünyesinde yer verdiği tül ve kumaş kolleksiyonu kaçar başlıktan oluşuyor?

 -Tül ve fonluk kumaşlarımız 2021 yılının en trend ürünlerinden seçilmiş olup; 200 başlıktır. 3 farklı kalitede zebra kolleksiyonun da 400 varyant, stor screen kartele setinde ise 160 varyantımız mevcuttur. Bir yıl içinde defalarca yenilenen ve bayilerimize gönderdiğimiz kartelalarımızın takibi yapılmakta olup; ayrıca depolarımızda her bir varyantın ürün stoku tutulmaktadır.

Davillo yurt içinde ve yurt dışında kaç satış noktasına sahiptir?

- Firmamız çok çok aktif olmakla birlikte Türkiye genelinde 400 bayiye sahiptir. Yurt dışında ise Dünya genelin de çok aktif çalışan 50 bayimize partnerlik yapmaktayız. 

Davillo bayilerinin mağazalarına taktığı tabelalarla her zaman çok konuşulan bir firma, bu konuda bizi bilgilendirir minisiniz?

-Bu konuda hiç te mütevazi olamayacağız, iş ortaklarımızın başarısını ciddi derecede etkileyen büyük Davillo tabelalarımız bir çok bayimizde mevcut. Ayrıca Davillo ve bayiliğini yaptığımız, satışında rekor kırdığımız Somfy Motorlarının kılıç tabelaları da mevcuttur. Türkiye’nin satış performansı en yüksek firmaları arasında, her yıl ilk 3’te yer almaktayız. En uygun fiyat garantisi ile taahhüt ettiğimiz bu konuda çok iddialıyız.  Bütün bunların yanı sıra bayilik anlamında ürünlerimizi ve bizi en güzel şekilde temsil eden, yüksek metrajda ürünlerimizi satan çok değerli bayilerimize de “Davillo Corner “ kısımları oluşturmuş bulunmaktayız. Bu oluşumla sektörde ki yerimizi ve konumumuzu daha iyi kavramış olduk.

Davillo,  yurt dışı ihracaat gücü yüksek olan firmalardan biri, bu konuda ki görüşleriniz neler?

-Davillo yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da iddialı bir şekilde ilerlemekte…Ürün kalitesi, ürününün ve hizmetinin arkasında durması; Davillo’yu tercih edilen bir firma haline getiriyor. Amerika, Kanada, İsrail, Hollanda, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, İngiltere, Vietnam, Azerbaycan, Sırbistan gibi ülkeler ile çalışmak, her yıl ağımıza yeni ülkeler katarak yol almak, ihracaat anlamında ülkemize katkıda bulunmak firmam adına bizlere gurur veriyor.

Davillo’nun  vizyonları hakkında neler söylersiniz?

-Davillo her zaman dürüst ve şeffaf ticareti kendisine ilke edinmiştir. Şirketimizin temeli bu unsurlara dayanır. Anlık,  günlük ticaret değil; yola çıktığı dostları ile uzun vadede güvene dayalı ticaret yapma ilkesini benimsemiştir. Başarımızın en büyük sırrı budur. Her sene büyüyerek ilerleyen Davillo, yeni yatırımları ile sezona çok iddialı hazırlamıştır.

Bize bu röpörtaj için vakit ayıran Davillo Yön. Kur. Başkanı Sayın Engin Erbasan’a çok teşekkür ediyoruz. Her zaman nazik davranışları, müşterileri ile saygı çerçevesi içerisinde ki diyalogları, sevgili babasından edindiği iş ahlakı ve kaliteye verdiği önem ile sergilediği üstün performansını takdir ediyor,  yeni sezonda kendisine ve Davillo Ailesine başarılarının devamını diliyoruz.

Perdesen Tekstil ( Davillo )

İletişim: Demirhendek Cad. No: 186 / Siteler / Ankara 

Tel: 0312 353 08 08- 353 01 50 Fax: 0312 353 01 60

E- Posta: [email protected]

Web: www.davillo.com.tr

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder