Ev tekstilinde sözün bittiği yer Vinaldi.

Ev tekstilinde sözün bittiği yer Vinaldi. Bir markadan çok daha ötesi…

Haber: Emel Benli / İstanbul

40 yıl aynı yolda yürümek, cesaret, yürek biraz; Kemal Ulusal işidir.

40 yıldır perde ve ev tekstili camiasına hizmet veren, açıkçası nazınızı çeken Kemal Ulusal; 50. yılına doğru merdivenleri çıkarken; sizlere ve Türkiye’ye bir marka kazandırmanın haklı gurunu yaşıyor.

Vinaldi, Türkiye’ye kazandırılmış en iyi markalardan biri olup; tüm Dünya üzerinde de ki bilinirliliği de en yüksek olanlardandır.

Perde ve ev tekstili konusunda; her 3 mağazadan biri Vinaldi tabelası taşımakla birlikte; özellikle ev tekstili konusunda; kimse Vinaldi’nin eline su dökememektedir.

Yaptıklarını her zaman yapacaklarının teğminatı olarak gösteren, yurt içi ve yurt dışı fuarlarında yenilikçi zihniyetini defalarca ispatlayan, İstanbul / Bağcılar – Güneşli’de bulunan bünyesinde 365 gün fuar havası estiren, kolay kolay fiyat istikrarı sapması yapmayan, kaliteli kumaşlarla sizlere kombin çeşitleri sunan, her biri alanında tecrübeli çalışanları ile profesyönel işlerin altına imza atan Vinaldi;  bir Kemal Ulusal yansımasıdır.

Bu yansımanın ışığından 40 yıldır yararlanan sizler, Vinaldi markasına sahip çıktığınız gibi; bir dost kazanmış olmanın da artılarını yaşıyorsunuz.

Kemal Ulusal gerçeği; sadece perdeye ve ev tekstiline yansımış değildir. Sizin yüreklerinize misafir ettiğiniz Kemal Ulusal’ın temelini attığı, bir balık ağı gibi birer birer ördüğü bir Vinaldi gerçeğidir.

Ev tekstilinin ağababası Vinaldi ile hepinize sağlıklı günler diler, sektörün sonbahar ve kış sezonunda da Vinaldi imzası taşıyan işlerinizin bol kazanç getirmesini arzu ederiz.

Vinaldi hepimizin gerçeği…    

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder