Perde sektörüne hizmet veren İstanbul’un en güçlü firmaları arasına giren Esenteks,

Yıllardır perde sektörüne hizmet veren İstanbul’un en güçlü firmaları arasına giren Esenteks, sahaları hiç terketmiyor. Kendisine özgü ticaret şekli ve ürün stili ile sektörün İstanbul ayağında ki yükünü hafifletiyor.

Her zaman yenilik gerektiren bir sektörde var olmak kolay değildir. Malumunuz, yerini korumak ve hak ettiği statüde kalabilmek için; daima kendisini zinde ve diri tutan Esenteks, misyonu yenilikçilik olan bir yolda ilerliyor.

Yine 2023 yılının bahar sezonu için kolları sıvayan ve üzerine aldığı sorumluluğun gayet varkında olan Esenteks Tekstil, tül ve fonluk gruplarında yine yeniliğe giderek; sizlere verdiği değeri bir kez daha ortaya koydu.

En stil ürünleri, markaları olan Concept Home Collection, Dolphin ve Mnomo Setleri’nde bir kez daha hayat buldurdu. Tüm setlerinde dengeyi korumak adına; 2023 yılı için yeniden yapılaşmaya giden ve argesini tamamlayan Esenteks, bu sezonda sizler için yine kolları sıvadı.

Klasik, spor, fantezi çocuk ve genç odaları hiç fark etmeksizin, en trend tül çeşitleri ve fonluk kumaşlarla gelen Esenteks’i takipte kalın, sizde yeniliklerden haberdar olun…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder