Wooftex yarınlara koşuyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul

İstanbul / Pendik'te kendine özgü tasarımları, özenle seçilmiş renkleri, birinci sınıf malzeme kalitesi ve işçiliği ile yaşam alanlarınızı yeniden tasarlıyor. % yüz yerli ve en kaliteli ürünlerin adresi Wooftex açıldığı günden bu yana istikrarlı iş gücünüğ ve müşteri pörtvöyünü üzerine koyarak korumakta ve her geçen gün ileriye taşımaktadır.

Mekanik perde imalatçısı Wooftex, perde sistemleri ayağında sadece İstanbul'a değil Türkiye geneline ürün göndermektedir. İmalatından, paketlemesine, sevkiyattan, lojistiğe, uygun ve istikrarlı değişmeyen fiyat politikasından, güler yüzlü hizmet anlayışına kadar sekktörün tutulan firmalarından Wooftex, 2022 yılı birinci sezonunun en atak firmalarındandır. Çıkışını kalitesine ve yenilikçi anlayışına boçlu olan düzenli firma; stor perde, zebra perde, plise perde, dikey perde, katlamalı perde, mini sistem, çiftli sistem, raylı sistem, jaluzi, zip perde, silüet perde ve tüm mekanik perde sistemlerinin adresi Wooftex, siz değerli dostları ile büyümeye devam ediyor.

Sayın Gökhan Kaya ve Sayın Kaan Şahinyılmaz ortaklığında devam eden ve vizyonları ışığında, ilkeleri doğrultusunda yol alan Wooftex, yeni nesil perdenin yeni adresi olmaya devam ediyor. Mağazanıza ve müşterinize değişimi baştan sunacak olan Wooftex, sektörde emin adımlarla yol alıyor.

Wooftex Mekanik Perde Sistemleri

İletişim: Orta Sait Halim Paşa Cad. No: 31 / Pendik / İstanbul

Tel: 0212 606 00 52

E-mail: [email protected]

Web: www.wooftex.com
 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder