Çıtasan Plastik / İstanbul

İyi ki varsın Çıtasan

Haber: Emel Benli / İSTANBUL

2007 yılında kurulan ve Perde Sektörü’nde ki plastik profil boşluğunu doldurmayı amaçlayan, plastik perde profilleri imalatı ağırlıklı olarak çalışan Çıtasan Plastik, perde sektörüne tedarikçi ayağında hizmet veriyor.

Üstün performans ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş firma, daha ileri ki zamanlarda yan ürünlerini de bünyesine katarak; alanında tam donanımla yoluna devam ediyor.

İmalatını yapmış olduğu ürünlerin kalitesine son derece önem veren ve üretmiş olduğu perde profillerinin kalitesinden dolayı her geçen gün müşteri portföyünü genişleten Çıtasan; ürünlerinde sıfır hatayı kendisine hedef koyuyor. Bu konuda alanının en iyisi olmak için elbette merkezine de teknolojiyi koyarak ilerliyor.

Tam donanımlı üretim ağında faaliyet gösterdiği plastik sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdüren Çıtasan Plastik; Çekiç Plastik garantisi ile kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımayı hedefliyor.

Çıtasan Plastik 17 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına da taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyürken; sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri ile şekillenen yatırım politikasını üst seviyelere taşıyor.

Modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile farkını çok açık ve net şekilde gösteren firma, geleceğe ışık tutuyor. 

Plastik ve metal perde profilleri üreticisi Çıtasan; zebra ve stor kasası, plastik boru, silindir, zebra ve stor çıtası, fitil, stor ve zebra çıta kapağı, üç yaylı geniş mekanizma, dar kasa mekanizma, orta ayak, plastik geniş ve dar portay, şerit bant çeşitleri (7, 8, 9, 10, 12 mm’lik), alüminyum lama geniş ve küçük mil tapası, metal aksamlarda ise; stor ve zebra metal perde profilleri, çelik geniş ve dar portay olmak üzere atölyelerinize birçok tedariği üreterek taşıyor.

İyi ki varsın Çıtasan…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder