Process Pileli perdenin uzmanı

Haber: Emel Benli / KONYA

Process, artık alanında uzmanlaşmış ve pileli perdenin en bilindik markalarından biri olmuştur. Process kendi adını taşıyan “Process Plise Perde” markasını geliştirerek ve pazar ağını genişletmiştir.

Yılları geride bırakan ve fabrikatör kimliği ile profesyönelliğin altına imza atan Konyalı firmamız Process; artık parkurda ultra maraton koşmaktadır.

35.000 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alanı olmak üzere toplam da 50.000 m2 alana sahip Process;  perde sektöründe son zamanların en trend ürünü olan plise perde sistemlerini kendi Ar-Ge merkezinde geliştirerek sektörün hizmetine sunmuştur.

Mekanik perde atölyeleri tarafından bugüne kadar Türkiye genelinde 150 adet bayilik oluşturmuş; daha geniş hizmet verebilmek adına pileli perdenin tüm alanlarını bünyesinde toplamıştır.  Plise perdeyi oluşturan tüm parçaları; plastik aksamları alüminyum çıta ve profilleri, katlanmış pileli kumaşlarını kendi tesislerinde üretip sektörün hizmetine sunmuştur.

“Process Pileli Perde’de” 167 farklı desen ve renkte kumaş çeşidi ile perde sektörüne hizmet verirken; güçlü stoğu ile de müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

İnovasyona dayalı üretim prensibi ile sürekli gelişim gösteren, müşteri beklentilerini sürekli analiz eden, mevcut ve gelecek beklentilere cevap verebilen üretim kabiliyeti vizyonu ile ilerlemeye devam eden Process; kalite konusunda da uzman kadrosu ile hizmetine devam etmektedir.

Process müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün perde sistemleri konusunda isteklerine cevap verebilmeyi misyon edinmiştir.  İşini seven, işine önem veren personelleri ile güler yüzlü hizmet anlayışını düştür edinmiş; üretimden teslimat aşamasına kadar alanına hakim olan bir firma olarak; markasının bilinirliliğini artırmış ve en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder