Ankara’nın güzide toptancısı Akbulut Tekstil.

Haber: Emel Benli / ANKARA

Ankara’nın güzide toptancısı Akbulut Tekstil, 2024 yılında da mağazalarınızı şenlendirecek. Fiyat etiketlerinde sık sık değişiklik yapmayan istikrarlı firmamız Akbulut Tekstil; tül perde ve fonluk kumaşların yanı sıra ev tekstili ve manifaturada da yenilikleri mağazasına taşıyarak hizmetinize sundu.

2023 yılını gayet başarıyla kapatan Akbulut, aynı başarıyı ve performansı 2024 yılına da taşıdı. Ürün kalitesinden ödün vermeyen firma; güler yüzlü hizmetinden sizleri yine mahrum bırakmayacak.

Ayrıca ürünlerinin de; kulvar ürünü olması, seğment aralıklarının her birine hitap etmesi, zamanında lojistikle müşterisini bekletmemesi, ürün çeşitliliğinin tahminimizin de üzerinde olması, güçlü stoğu ve bir çok benzeri özellikleri bir arada taşıması Akbulut Tekstil’e fark katan durumlardır.

Ayrıca hamurunda dürüstlük olan Sayın Cemil Akbulut, Toptan Perde ve Ev Tekstili Sektörü’n de aranılan ve çok sevilen isimlerden biri…

Geniş müşteri ağının bir yansıması olan başarı grafiği ise siz değerli potansiyel yeni müşterileri de içine alabilecek güçte ve teyminattadır. Siz de Cemil Akbulut ile tanışmak ve bir başlangıç yapmak isterseniz; ki çok memnun kalacaksınız, o halde ulaşabileceğiniz adres aşağıdadır.

Bir Cemil Akbulut klasiği; sizi yormayan ticaret anlayışı ile yoğrulmuş ve tecrübenin hal bulmuş size yansıyan tarafıdır.

Perde de en son trend, ev tekstili ve çeyizde en son tasarımlar bu adreste… Sizde Akbulut Tekstil ile ilk adımı atın “ticaret işte budur, yormayan, kasmayan ticaret” diyerek kendinize ilk itirafı yapın. Size bu hissi, sadece Akbulut Tekstil yaşatabilir. Bizden söylemesi… 

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder