“Yenilik bizim işimizdir” Moda Buse

Haber: Emel Benli / BURSA

“Yenilik bizim işimizdir” dedi ve çıktığı yolda başarıları ar darda sıraladı. Perde Sistemleri Kumaşı Üreticiliği Ayağında, büyük başarıların altına imza atan ve sektörün güvenini kazanan Bursa’nın değerli kumaş üreticilerinden Moda Buse; çıtasını biraz daha yükseltti.

Katma değerli üretim sahasına yeni makineler ekledi. Aylık kumaş üretim hacmini yükselten ve bu hacme paralel yurt içinde ve yurt dışında müşteri portföyüne yenilerini ekleyen Moda Buse; elbette istihtam alanını da genişletti.

Kısacası Kardelen Çiçeği’nin tohumlarını en zorlu tepelere bile ekti. Çok başarılı bulduğumuz, ayrıca bilinçli bir sektör üreticisi olarak tanıdığımız Moda Buse’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selami Beyaztaş; 2023 yılı için üretimini yaptığı özel tasarımların devamını 2024 yılında da siz değerli kumaş toptancılarımıza ve atölyecilerimizin hizmetine sunacak.

Üç mağazadan birinde Moda Buse’nin ürün katoloklarına rastlamak sizleri şaşırtmasın. Önceliği güven olan Moda Buse, tüm sektörün güvenini kazanmış ve sizlerin geri dönüşleri ile ayrı bir kimliğe ve değerli markalara sahip olmuştur. Üzerine yenilerini katmak ve kaliteyi yaşatmak ancak; bir Selami Beyaztaş klasiği olmuştur.

Makinelerinin hiç durmadığı, çifte mesailerle çalıştığı bu firma; bambu zebra kumaşı, düz zebra kumaşı, jakarlı zebra kumaşı, blackout kumaşı üretiminin yanı sıra iplik bükümü hizmet kapasitesini sizler için zorluyor. Ayrıca üretimine paralel güncellediği showroomu ile de verdiği hizmetin görsel ayağını da ihmal etmiyor.

Kısacası Kardelen Çiçeği artık en geçit vermez tepelerde bile açıyor. Menekşe’nin bundan haberi yoksa çok yazık…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder