Ceyteks Tekstil / Mustafa Ceylan / Konya

Haber: Emel Benli / KONYA

Bir İç Anadolu Kaplanı Hikayesi:

Sektörümüzün saygın firmalarından Konya merkezli  “Ceyteks Tekstil,” yeni girişimleri ile  gündemden düşmüyor. Konya’nın merkez ilçelerinden biri olan Selçuklu’da, tül ve fonluk kumaş toptancılığı yaparak sektöre büyük katkılarda bulunan Ceyteks Tekstil, Türkiye geneline ürün satarken; dış ticarette de Türkiye’nin küçükte olsa ihracatına katkıda sağlıyor.

2000 m2 alana yayılı, 3 kattan oluşan Ceyteks Tekstil’in bünyesinde şahane bir şhowroom, kesim atölyesi, ürün stok depoları,  kartela odaları mevcudiyetini korurken; kendi markaları olan Essentia’da toplamda 90 başlığı, 800 varyant ile bu gurur tablosunu tamamlıyor. Essentia’nın en güncel tül ve fonluk kumaşlardan oluşması, renk sıkalasının bizi sonsuzluğa doğru yolculuğa çıkarması; Ceyteks  Tekstil, ailesinin zevkinin ve sektör bilgisinin bir göstergesidir.

Ceyteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Ceylan; henüz daha çocuk yaşta diyebileceğimiz yıllarda sektörümüze atılmış;  geçen yıllar içerisinde sorumluluk duygusunun da getirileri ile sektör birikimini tamamlayarak kendi şirketini 12 yıl önce kurmuştur. Bilgi birikimi, insan odaklı oluşu, disiplin anlayışı ve müşterilerine karşı sorumluluk duygusu; yıllar sonra kendisinin patron koltuğuna oturmasının en önemli sebeplerindendir.

Böylesine donanımlı ve alt yapıya sahip olan Sayın Mustafa Ceylan’ın yakın çevresinin neden kendisine “İç Anadolu Kaplanı” lakabı ile hitap ettiklerini çok daha iyi anlayabiliyoruz. Ceyteks’in çatısı altında patron olmanın dışında mesai arkadaşlarının her şeyi…Onlara iyi bir ağabeyi, arkadaş bazen sırdaş en çokta dert taş olmuştur.

Başarısı ile de sektörde adından sıkça bahsettiren  Sayın Ceylan, 2021 kreasyonlarını daha eski yıl çıkmadan hazır etmiş ve başarının tek kişilik olmadığını savunarak bu başarıyı mesai arkadaşlarına maal ederek onları yüreklendirmiştir.

Genç ve başarılı iş adamımız temelini sağlamlaştırdığı firmasını gelecek yıllara daha güvenle taşımak için, rotasını belirlemiş ve rotanın adını yenilik koymuştur…   

Mevlana Celaleddin-i Rum-i Hazretlerinin şehri Konya’dan hepinize hayırlı ve bol bereketli bir yıl dileyen Sayın Mustafa Ceylan, bundan sonraki projelerini sektörünüzün tek haber kanalı olan Perde Satıcıları Haber Dergisi aracılığı sizlere vakti geldiğinde bildirecek ve yeni Ceyteks Tekstil gelişmeleri ile karşınızda olacaktır.  İyi ki Varsın Ceyteks…

Ceyteks Tekstil & Mustafa Ceylan
Adres:  Horozluhan Mah. Demirlenk Sk. No: 40 Selçuklu / Konya
Tel: 0332 237 60 53
Whatsap: 0543 774 76 03
Fax: 0332 237 60 43
web: www.ceytekstekstil.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder