Yürüksan Tekstil - Lavins

65 yıllık tecrübenin adresi Yürüksan Tekstil, Lavins markası ile perde sektörüne hizmet veriyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul

Türkiye’nin perde markası Lavins, bol stoğun ve istikrarın adresi olmaya devam ediyor. Üçüncü kuşak jenarasyon tarafından yönetilmeye devam eden Lavins, perde sektörünün güvenini kazanmış, yenilikçi bir zihniyet ile markasını yarınlara taşıyor.

İstanbul / Kapalıçarşı’da, 1958 yılında kurulan Yürüksan Tekstil, 1996 yılında Sultanhamam’a taşınarak; İstanbul Perde Sektörü’nün kalbinin attığı bu yerde; uzun yıllar hizmet vermiş ve markası Lavins’in yurt içinde ve yurt dışında bilinirliliğini artırarak ve marka değerini korumuştur.

Bol stok, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile tanıdığımız Türkiye’nin markası Lavins; sektörümüzün perde toptancılığı ayağında en başarılı firmalarımız arasında yerini korumuş ve günümüze dek gelmeyi başarmıştır.

Bu başarıyı istikrarına borçlu olsa da; müşteri memnuniyeti esasına dayalı ticaret anlayışı; Lavins markasının ana arteri olmuştur.

2023 yılının sonuna ramak kala kendisini ve bünyesini tekrar revize eden Lavins; artık yeni yerinde hizmetine devam etmektedir.

Esenyurt / İstanbul’da daha büyük stoklar tutabilmek adına yeni yerine taşınan Lavins, harika showroomuyla göz doldururken; büyük stoklu depoları ile de bizi bir kez daha şaşırtmıştır.

Lavins markası altında, 250 başlığa tamamladığı fon ve tül perde kumaş kreasyonunda, 2500 varyantı ile yurt için de ve yurt dışın da ki müşterilerine hizmet veren Yürüksan, sorunsuz lojistiği ile de tutulan firmaların arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Lavins’in 3. kuşak yöneticisi genç girişimcimiz Sayın Mehmet Yürük’ün üstün performansı ve bakış açısı ile tam 18 yıldır farklı bir yörüngede yol alan Lavins; Mehmet Yürük’ün sevgili kardeşleri Vahdettin Yürük ve Ceren Yürük ile gücüne güç katıyor. Ticari tecrübesi ile sevgili babası Ali İhsan Yürük’ün yerini aratmayan Mehmet Yürük; hedeflerini yüksek tutmakta ve bire bir müşteri ilişkileri ile Lavins’in çıtasını her yıl üzerine koyarak yükseltmektedir.

Türk Ev Tekstili’ne kattıkları ve katacakları için tüm sektör adına teşekkürlerimizi sunduğumuz Sayın Mehmet Yürük, yeni yıl mesajında; 2024 yılı için perde sektörüne başarılar dilerken; yurt içinde ve yurt dışında ki tüm müşterilerinin yeni yıllarını kutladı.

Bizde kendisine ve Yürüksan Ailesi’ne; Türkiye’ye kazandırdığı marka değeri için teşekkür ediyor, yeni yılda, yeni mağazalarında; hayırlı, bol bereketli işler diliyoruz.

Lavins, seninleyiz…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder