Yenilenen Yüzü İle Muteks

“Biz Büyük Bir Aileyiz” sloganı ile yıllar önce yola çıkan Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer her geçen yıl firmasının çıtasını ve ürün skalasını artırarak yol alıyor. 31 yılını  perde ve perde sistemleri sektörüne veren Murat Tuncer, Ankara  Siteler’den yani Muteks’in yeni bünyesinden tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor.

Yenilikçi yüzü, saygın kimliği, fiyat istikrarı, kalite hassasiyeti, güler yüzlü hizmeti ve sistem perdeleri kulvarında ki emekleri  Murat Tuncer kimliği ile öne çıkmış; sektörümüzün, sistem perdelerinde tanıştığı ilk isimlerden biri olmanın yanı sıra, ilk markalarından biri olma ünvanına sahiptir.

Sektörün ilklerinden bir olan Muteks, her yıl olduğu gibi bu yılda 2021 yılı birinci sezon ürün kreasyon çalışmalarını tamamlamış ve değerli iş ortaklarına sunmuştur. Yenilenen yüzü ile perde Sistemleri Sektörüne yenilik kazandırmaya devam eden Muteks, zebralar, storlar, pilisem perdeler, ahşap jaluziler, japon storlar, lazer kesimler, dijital perdeler, aksesuar guruplarında ise; broçhollar, rensolar, rüstikler, montaj aparatları, sarkıtlar, saçaklar, boncuklar, bordürler  ve sayamayacağımız kadar bir çok ürünün imalatını gerçekleştiriyor.

Çok yakında yeni bünyesine perde ve fonluk kumaş guruplarını da ekleyecek olan Muteks, istikrarlı yürüyüşüne devam ediyor.   Muteks Genel Koordinatörü Sayın Zeynep Tek’in yönetiminde iş disiplini, nezih müşteri portföyü ve zamanında lojistik anlayışı ile hizmet veren Muteks, Mayıs ayı içerisinde yapacağı tatil etkinliği ile Antalya / Manavgat’ta değerli dostlarını bir araya getirecek. 2021 Ev Teks Fuarı’nda da her yıl olduğu gibi bu yılda yerini alacak.  

Murat Tuncer’den aldığı tam yetki ile işleri yöneten ve bu sektöre 16 yılını veren Zeynep Tek, Muteks’in en uzun soluklu  çalışanı ünvanına sahiptir. Tam 14 yılının Muteks’e veren Sayın Tek, “Muteks  Firması’nda  yapacağım yenilikler  ile, değerli iş ortaklarımıza kesintisiz hizmet vereceğim, bu kadar iddaalı konuşuyorum, Murat Tuncer’i asla yalnız bırakmayacağım.” Sözleri ile gönül bağı kurduğu köprünün ne kadar sağlam olduğunu bizlere ifade etti. 

Yenilenen yeni yüzü ile hizmete devam eden Muteks, 2021 yılında da sizlerle…

Muteks Perde Sistemleri

İletişim:  Ulubey Mah. Karpuzlu 1 SK No: 82 Siteler / Ankara

Tel:  0312 394 02 53

Fax: 0312 394 15 47

Gsm: 0530 592 11 38

E- Posta: [email protected]

Web: www.muteksankara.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder