YENİ MEKANİK PERDE İMALATÇI ARAYANLARA.

Mekanik Perde İmalatçısı Sisper, sektörümüzü Ankara’dan temsil etmeye devam ediyor.

Mekanik perdenin her dalında faliyetine devam eden Sisper; yıllardır özveri ile müşterisini memnun etmeye çalışıyor.

Markasını geliştirmek, pazar ağını genişletmek, kalite standartlarına dikkat etmek, yenilikçilik ilkesinden vazgeçmemek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için ciddi anlamda efor harcayan Sisper; düzenin adresi olmaya devam ediyor.

Özellikle İç Anadolu’da fazlaca tanınan mekanikçi firmamız, Türkiye’nin her bölgesinde varlığını sürdürmektedir. Bire bir müşterileri ile güzel bir iletişim yakalayan girişimci meslektaşımız Sevgili Sultan Kandemir; idealist bir iş kadını, sempatik ve dostani yaklaşımları ile tercih edilen biridir. Esnek ticareti, güler yüzlü hizmeti de Sisper’e ayrıca değer katmaktadır.  

Zebra, stor, dikey tül, plise perde, screen, silüet perde, ahşap ve metal jaluzi, akıllı motor çeşitleri, perde sistemleri tedarik aparat ve aksamları gibi alanlarda perakende mağazalarımıza hizmet sağlamaktadır.

Yeni imalatçı arayanlar, yenilik ve bol çeşit isteyenler; Ankara, tüm Türkiye’ye coğrafi anlamda eşit mesafede sayılır.  Sisper Mekanik Perde Sistemleri Firması’da konum açısından çok şanslıdır.   Dolayısıyla; lojistikte sıkıntı yaşamamaktadır. Kısacası tam size göre bir firmadır.

Hızlı lojistiğin ve sağlam işçiliğin adresi; yeniliğin ta kendisidir.

Yolu Sisper’den geçenlere selam olsun… 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder