Plus Mekanik Aksamları İmalatı

Haber: Emel Benli / Konya

Perde sistemlerinin aksam üreticisi Plus Plastik istikrarlı üretimin devam ediyor. Enflasyona rağmen fiyat etiketinde müşterisini zorlamayan Konya’nın üretici firması, perde sektöründe ki başarısını sürdürüyor.

Azimli, karalı, disiplinli, temiz işçilik ve zamanında sevkiyat ile sistemciler tarafından tutulan firma; teknolojik anlamda da donanımlı alt yapısı ile sektöre hizmet vermeye devam ediyor.

Başarılı genç iş insanımız Sayın Erhan Ural, müşterileri tarafından sevilen ve dosttane yaklaşımları ile ticaretini renklendiren bir kişilik olmanın yanı sıra; azim ve çabası ile de sektöre katkılarını sürdürüyor. İç Anadolu’da başlayan hikâyesini kısa sürede Türkiye genelinden edindiği müşteri portföyü ile güçlendiren Sayın Ural, araştırmacı kimliği ile her zaman işini farklı boyutlara taşıyor.

Stor, zebra, çiftli mekanizma, cam balkon gibi vs. alanlar için aksam üreten Plus Plastik, perde sistemleri ayağının önemli bir bölümünün tedariğini gerçekleştiriyor. İşini titizlikle yapan Plus Plastiği sektörün yarınlarına emanet ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Yol seninle güzel Plus Plastik…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder