Dream Curtains’ten Fon Model Katoloğu

Haber: Emel Benli & İSTANBUL

Perde Giydirme Proğramının Tasarımcısı Sayın Valbon Yorgancı bu kezde siz değerli sektör mensuplarının karşısına bir “Fon Model Katoluğu” ile çıktı.

Perde Giydirme Proğramı Dream Curtains’in üzerine her geçen gün yenilik ekleyen Sayın Yorgancı, büyük emekler sonucu çıkarmış olduğu Fon Model Katoloğunu hizmetinize sunmak üzere kolları sıvadı. İstanbul Eyüp’te Dream Curtains’ın bünyesinde bulunan atölyesinde, bir birinden kıymetli perde dikim ustaları ile tasarımlarını gerçekleştirdiği fon modelleri, bir araya getirerek bir katoloğun altına imza attı.

Siz değerli perdecilerimizin masasında olması gereken ve içinde çeşit çeşit kumaşların türlü türlü dikim modelleri ile işinizi kolaylaştıracak olan bu fon model katoloğu ile müşterinize hayal değil gerçek bir görselle cevap vereceksiniz.

Önce Dream Curtains Perde Giydirme Proğramı, DC e – Usta PRO Pile Hesap Makinesi, DC Dikim Eğitim Videoları, hizmetinize sunduğu bir dikim eğitim atölyesi ve şimdi de bir Fon Model Katoloğu ile hiç ara vermeden Türk Ev Tekstili’nin kalkınmasında perde ayağına sonsuz hizmet anlayışı ile katkı sağlıyor.

Bu sektörde uzun soluklu koşmak ve kaliteli iş çıkartmak isterseniz, özellikle siz değerli perakendecilerimiz bu katalogtan yararlanabilirsiniz. Sadece kumaşın kalitesi yetmez, model çeşitleri de kalitenin bir parçasıdır. Maden böyle bir hizmet ayağınıza geldi, elinizi çabuk tutup Sayın Valbon Yorgancı’dan bu katoloğu talep edin ve sektörde ki farkınızı ortaya koyun… Rakiplerinizden bir farkınız olsun.

Dream Curtains

İletişim: Topçular Mah. Rami Kışla Cad. Koçbay İş Merkezi No: 25 / 40 Eyüp / İSTANBUL

Tel: 0212 520 38 74

Gsm: 0554 136 16 40

Web: www.dreamcurtainc.com.tr

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder