Jaluzi ve Plise Perde Motorları

Acatay Motorlu Perde Sistemleri

Yaşam alanlarınızın dekoratif perdelerine kalite katan; şarj edilebilir, kablosuz perde motorları; Acatay güvencesiyle Novo, kalitesinde…

Dünya’nın markası Novo, sizler için tasarlayıp, üretirken; tarzı kalite olan Acatay ise Novo’nun bayiliği ile sektöre meydan okuyor. Dekoratif mekanik perde sistemlerinize zenginlik katıyor.

Akılı ev, ofis ve birolarınıza, kısacası tüm yaşam alanlarınıza değer katan motorlu perde sistemlerinin her çeşidi ile hizmet veren Acata; sektörde ayrıcalıklı olmaya devam ediyor.

Enteğre pilli şarj edilebilir, süper sessiz tüp ve yana kayar, mekanik limit ayarlı, otomosyon uyumlu, Novo garantisi ile sizlere ulaştıran Acatay, atölyelerinizi şenlendiriyor. Yaptığınız işe kalite katıyor.

Mekanik perde sistemlerinin tüm alanlarına dokunan Acatay; jaluzi ve plise motorları, motorlu dikey perde rayları ile de hizmette sınır tanımıyor.

Tüm bu güzelliklerle kalmayan Acatay her yıl olduğu gibi bu yılda 16 ve 20 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan, Hometex Ev Testili ve Aksesuarları  Fuarı’nda Hall 3, stand no: B 07’de yine sektörün tarihine bir iz daha bırakacaktır. Ziyaret etmeyi unutmayın…

Acatay’a gelin, süper sessiz perde motorlarıyla tanışın.

Acatay, sektöre fark katan isim…

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder