Ercanlı Tekstil 2021 Etkinliği Müşterilerinin Yüzünü Güldürdü.

Haber: Emel Benli & Denizli

Denizli’nin saygın firmalarından biri olan Ercanlı Tekstil, 2021 Bahar Kampanyası Etkinliği’nin 3. gününde  de yüzleri güldürüp, bir kez daha müşterilerinin gönlünü fethetti. Satıcının ve alıcının memnun kaldığı etkinlikte; çuval çuval ürünler, alıcısının adresine gönderilmek üzere ambarlara, çok acilleri ise otobüslere, daha acilleri ise müşterilerin arabalarına hiç boşluk kalmayacak şekilde yüklendi. 

Zincir tüller, düz zeminler, grekler, fonluklar, güneşlikler, nevresimlik kumaşlar ve daha niceleri Ercanlı’nın kapısından bereketi ile çıkarken; alıcısına para kazandırmak üzere çuvallandı. “Eli hafif” tabirini sıkça kullandığımız sektörümüzde, gerçekten eli çok çok hafif olan, sattığı ürünün müşterisinin rafına konulması ile satılması bir olan Ercanlı Tekstil’in; kalite kokan ürünleri, kulvarın en trend olma ünvanını alarak; sezonun birinci yarısının modasını belirledi. Bu sektörün membağı olan Denizli’den  ürünler, Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Pandemi dolayısı ile alışa gelen etkinliklerden farklı olup; etkinlik tarihini Nisan ayının 11’ine kadar uzatan Ercanlı; bu zaman dilimi içerisinde, bünyesinde ki hareketliliği koruyarak; düşünülenin üzerinde bir efor sarf edecek.  Sarf edilen bu efora rağmen, her biri alanında donanımlı kadrosu ile güler yüz politikasından hiç şaşmayan Ercanlı, gönül dili, hal şivesi ile içimizi ısıtmaya devam edecek.  Elinizi çabuk tutun ve 11 Nisan’a kadar sizde bu etkinlikten yararlanıp, bu güzel aile ile tanışma şerefine nail olun…

Fiyatların diplerde oluşu; etkinliğin en önemli tarafını teşkil ederken, “yenilen bağ, içilen göl” hesabı sevgili müşterilerine hizmette kusursuz bir organizasyon sergileyen Ercanlı Tekstil, geçen yıl olduğu gibi bu yılda bizden yüz puan üzerinden yıldızlı yüz  almış ve Türkiye geneli akranları arasından 1. yarı sezonumuzun firması seçilmiştir.

Sektör araştırmacısı olarak sözcünüz ben Emel Benli, bu puanı gönül ve vicdan rahatlığı ile Ercanlı’ya verirken;  birikimlerimin ışığında adalet terazimden şaşmadığımı ve yanılmadığımı gönül rahatlığı ile dile getirmek istiyorum. Kusursuz bir etkinlikle karşılaşacağımı bilmeden gittiğim Denizli’den, gururlu bir şekilde dönmek, mutluluğum oldu. Saygımı ve takdirimi bu güzel aileye bırakırken; sektörümüzün yeni nesil toptancılarına Ercanlı Tekstil’i örnek teşkil ediyor, Yön Kur. Başkanı Sayın Ünal Ercanlı’yı bir idol olarak önermek istiyorum. 

Bizi kuvvetli kılan birlik ve beraberliğimizdir. Babamdan aldığım bayrağı en iyi şekilde; en yükseğe taşımaya gayret gösteriyorum, müşterilerimin çıkarlarını korumak ve onlarla bu kulvarda uzun soluklu koşmak için ben ve mesai arkadaşlarım her daim hazır bekliyoruz. Sektörde su üstünde durmak her zaman yenilikten geçer, yenilik anlayışı da benim ve firmamın vizyonları sıralamasında en başta gelir. Biz daha iyiyi nasıl yapabiliriz sorusuna tek bir şıkla yanıt veriyoruz; o da yenilik… Yenilik, üründe kalite ve fiyatta istikrar arayan herkesi çatımızın altına bekliyoruz. Yolculuğumuzda karalıyız, bizim gibi kararlı olanlarla yürümek istiyoruz.” Diyen Ercanlı Tekstil Yön. Kur. Baş. Yar. Sayın Mehmet Ercanlı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, böylesine güzel bir evlat yetiştiren sevgili büyüğümüz Sayın Ünal Ercanlı’yı kutluyoruz.

Ercanlı Tekstil Etkinliği’in 3. gününden hepinizi saygıyla selamlarken; bir başka Ercanlı etkinliğinde görüşmek üzere…

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder