Ceyteks Tekstil / Mustafa Ceylan / Konya

Haber: Emel Benli / Konya

Perde ve Ev Tekstili Sektörü için biz bir aileyiz dedik ve yola çıktık. Bu yolculukta bir birinden güzel insanları ve sevgi dolu kalpleri tanıdık. Kimini çok takdir ettik, kimini saydık, kimini de çok sevdik. Uzun uzun saatler geçirmedik belki ama, gönül gözümüz, bam telimizi inceden sızlattı. Doğru şehirde, doğru firmada olmak; bize kendimizi çok iyi hissettirdi. İşte o firmalardan biri; Ceyteks Tekstil…

Ceyteks için geleceği en parlak firmalardan biri diyoruz sürekli; bu gün neden böyle düşündüğümüzü sizlerle tekrar paylaşalım ama, bu sefer, madalyonun öbür yüzünden bakalım Ceyteks’te…

Dupduru bakan ve dürüst konuşan birini herkes sever. Disiplini gayeye ulaşmak için sağlayan herkes, başarıya ulaşır. Sevilmek ve başarıya ulaşmak bu iki kelime, bir analiz için yeterli ve hatta fazla bile… Bu özet, Mustafa Ceylan için yeterli bir özet olurken; sektörün genç girişimcileri için Ceyteks’ten tekrar bilgiler verelim.

Konya merkezli Ceyteks, tül ve fonluk toptancı firması olup, Sayın Mustafa Ceylana aittir. Esentia markası altında yılın en trend, renk ve modellerinden oluşan tül ve fonluk kreasyonunu, her yıl bir iki defa yenileyen Sayın Ceylan, güler yüz ve disiplin anlayışı ile işine sadık, verdiği sözde duran genç bir iş insanımızdır.

Kalite anlayışının yüksek vizyon değerlerinden ileri geldiği ve bu değerlerle müşteri memnuniyeti ilkesini adeta firma içerinde kanunlaştıran Sayın Mustafa Ceylan,  firmasının çatısı altında ki herkese ailesi gözüyle bakmaktadır. “Kalpten kalbe bir yol vardır, göz ilen görülmez sırdır” demişti ya Neşet Ertaş… İşte o sırra vakıf olanlar, bu gün her biri Ceyteks’in daim müşterisi olmuşlardır. Müşteri odaklı firmanın, bol ürün stoğu, zamanında lojistik anlayışı ve ürün sergileme konusunda akranlarından bir at başı önde olma sebebini ise; istikrarlı ticaret anlayışına ve iş ahlakının son derece yükseksek oluşuna bağlıyoruz. Performansını hiç düşürmeyen Ceyteks, araştırmacı, girişimci ve vizyon uygulayıcı kimliği ile ürün konusunda bulunduğu konjektörde moda belirleyici özelliğe sahiptir. Zekasını, meslek birikimi ile harmanlayan Sayın Mustafa Ceylan’ın, en büyük özelliği ise güler yüzlü oluşudur.  Kendisini ve firmasını her daim yenileyen Ceylan; yeniden yapılandırdığı showroomu ile de sektöre ve firmasına yeni bir kan getirmiştir.

 

Sizde heyecanlanmak, mağazanıza yeni bir kan getirmek,ve performansı yüksek, yenilikçi bir firma ile çalışmak istiyorsanız Ceyteks / Konya adresi yeterli olacaktır.   

CEYTEKS TOPTAN PERDE

İletişim: Horozluhan Mah. Demirlenk Sk. No: 40 Selçuklu / Konya

Tel: 0332 237 60 53

Gsm: 0543 774 76 03

Web: www.ceytekstekstil.com

E-posta: [email protected]

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder