Anasayfa / Asansör Arıza Onarım Tamiri

Asansör Arıza Onarım Tamiri

Asansör Arıza Onarım Tamiri

Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi | Akıncılar Cad. No: 9/13 Eryaman - Ankara | | 0533 394 69 27

Asansörlerinizde meydana gelen her türlü arızaların onarımında Artesan Asansör olarak sizlere en iyi asansör tamir hizmetleri vermekteyiz.

Asansör Arıza Onarım Tamiri

Asansörlerde her hareketli sistem gibi zamanla arıza verebilmektedir. Asansör arıza çeşitleri birçok farklı kategoride toplanabilmektedir. Arıza nedenlerine göre kategorize edilmesi gerekirse, tahrik sistemi arızaları, kumanda sistemi arızaları, mekanik sistem arızaları, güvenlik sistemi arızaları gibi ayrılabilmektedir. Asansörlerde meydana gelen en sık arızalardan birisi kapı sensör arızalarıdır. Sürgülü kapılarda kapı sensörleri arızalanması durumunda kapıların açılması ve kapanmasında sorunlar yaşanmakta ve bu nedenle de asansörler doğru ve güvenli çalışamamaktadır. Bir başka karşılaşılabilen arıza asansörlerin kat kalibrasyonlarında kaymalar meydana gelmesidir. Bunun nedeni kumanda sistemindeki arızalar, sensör arızaları, halatların sünmesi gibi birçok farklı nedenden meydana gelebilmektedir. Arızanın onarılması için sorun kaynağının tespit edilebilmesi gerekmektedir.

 

Asansör arıza giderme konusunda uzman olan ekibimiz asansör sistemlerinin arıza kodlarını inceleyerek sistemin tespit ettiği arızaları ve servis kontrolünde tespit edilen arızaları en iyi şekilde onararak asansörlerin tekrar faal hale gelmesini sağlamaktadır. Tahrik sisteminde meydana gelen arızalar ciddiye alınmalı ve güvenlik sistemindeki sorunlarla birleşmeden önce tamiri yapılmalıdır. Güvenlik sistemindeki arızalar durumunda arıza onarımı yapılana kadar asansörlerin kullanılmaması gerekmektedir. Asansör arıza tamircisi olarak her türlü arızanın güvenlik sorunlarına neden olmaması için en kısa sürede onarılmasını öneriyoruz. En uygun asansör tamiri fiyatları ile hizmet veren Artesan Asansör olarak arızalan asansörlerinizin tekrar faal hale gelmesinde en hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek arızalı asansörleri bildirmeniz yeterli olacaktır.

Bu Haber Dikkatinizi Çekebilir! X