Anasayfa / Araç Asansörü

Araç Asansörü

Araç Asansörü

Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi | Akıncılar Cad. No: 9/13 Eryaman - Ankara | | 0533 394 69 27

Artan araç kullanımına karşılık yeterli otopark alanı oluşturmak için kullanılan araç asansörüne Artesan Asansör farkı ile çok uygun fiyatlarla kavuşacaksınız.

Araç Asansörü

Günümüzde artan araç kullanımı beraberinde artan otopark ve park alanlarını getirmiştir. Ancak günümüzde otoparklara ayrılan yerlerin oldukça az olmasından dolayı çoğu araç için park yeri sıkıntı olmaktadır. Artesan Asansör Sistemleri firmamız her türlü asansör çeşidi üzerine hizmet verdiği gibi araç asansörü hizmeti de vermektedir. Araç asansörleri artan araç kullanımından doğan otopark ihtiyacına cevaben ortaya çıkmış bir hizmettir. Artesan Asansör Sistemleri firmamız ile araç asansörü fiyatları için en uygun fiyat teklifini almanız mümkündür. Sadece bir tık ile tüm ürün çeşitlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında kolayca teklif ve bilgi alabilirsiniz.

 

Araç asansörü ölçülerikullanılacakları yerler ile taşınacak aracın uzunluğu, genişliği, ağırlığı gibi kriterlere göre hesaplanmaktadır. Araç asansörleri 2.5 ton ile 8 ton arasında tasarlamakla birlikte mutlaka kapalı bir giriş ile birlikte tasarlanmalıdır. Asansör yönetmeliği gereğince araç asansörü kabini bulunması zorunludur. Platform şeklinde olan araç asansörlerinde ise makine emniyet yönetmeliği dikkate alınmaktadır. Araç asansörü firmaları arasında üst sıralarda yer alan Artesan Asansör Sistemleri firmamız vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler ile ayrılmaktadır. Özellikle kişilerin can ve mal güvenliğini önemseyen ve bunun için asansör yönetmeliğine bağlı kalarak asansör imalatı yapan Artesan Asansör Sistemleri firmamız her türlü önlemi siz değerli müşterileri için almaktan kaçınmayacaktır. Sizlere bir tık kadar uzakta olan firmamıza web sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile ulaşarak güncel fiyat teklifi ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Haber Dikkatinizi Çekebilir! X