Anasayfa / Asansör Teknik Servisi

Asansör Teknik Servisi

Asansör Teknik Servisi

Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi | Akıncılar Cad. No: 9/13 Eryaman - Ankara | | 0533 394 69 27

Asansör teknik servisi olarak asansörlerin bakım ve onarım işlemleri uygun fiyatlara en iyi şekilde yapıyoruz.

Asansör Teknik Servisi

Asansör teknik servis hizmetleri asansörlerin arıza onarımlarını ve bakımlarını yapmaktadır. Asansörlerde hareketli tüm sistemler gibi zamanla arızalanmakta ve arızalanmamaları için bakım yapılması gerekmektedir. İşin içinde güvenlik söz konusu olunca da bu işlemlerin profesyonellerce yapılması gerekmektedir. Tüm güvenlik konularını en iyi şekilde bilen bir asansör teknik servisi kontrolleri eksiksiz tamamlayarak asansörlerin gerçekten güvenli hale gelmesini sağlamaktadır. Hareketli ve yağlanması gereken parçaların yağlanması, halat bağlantı cıvatalarının doğru sıkılıkta olduğunun kontrol edilmesi, regülatör sisteminin çalışmasının test edilmesi gibi birçok önemli hususta teknik servis hizmeti profesyonellerce yapılmalıdır. Artesan Asansör olarak en iyi asansör servis hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

 

Firma olarak verdiğimiz hizmetler ulaşmak için firmamızın asansör servisi numarası aracılığı ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmetler sizlere çok uygun asansör servis ücretleri ile sunulmaktadır. Parça değişimleri gibi önemli hizmetlerde ise uygun fiyata kaliteli parça temini sağlanmaktadır. Artesan Asansör olarak asansör teknik servis hizmetlerimiz ve diğer asansör hizmetlerimizle ilgili en detaylı bilgiyi almak ve asansörler ile ilgili tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Asansör konusunda verdiğimiz arıza onarım ve bakım hizmetleri teknik servis kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca montajını gerçekleştirdiğimiz asansörler içinde garanti süresi boyunca teknik servis hizmetleri veriyoruz. Teknik servis olarak en kaliteli hizmetleri vermek için daima hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.