Anasayfa / Hidrolik Asansör

Hidrolik Asansör

Hidrolik Asansör

Perde Satıcıları Dergisi | Perde ve Perde Sistemleri Sektörel Haber Sitesi | Perde Dergisi | Akıncılar Cad. No: 9/13 Eryaman - Ankara | | 0533 394 69 27

Hidrolik asansör sistemlerini kurdurmak için tercih edebileceğiniz en iyi firma Artesan Asansördür.

Hidrolik Asansör

Asansör imalatı ve montajı başlı başlına çok titiz çalışılması gereken bir alandır. Birçok kişinin can ve mal güvenliğinin asansör ile sağlanacağı düşünüldüğünde asansörlerin güvenli bir şekilde imal edilmesi şarttır. Asansörler birçok çeşitle kullanım amaçlarına göre ayrılmıştır. Bu çeşitlerden biri de hidrolik asansördür. Peki, hidrolik asansör nedir? Hidrolik asansör tahrik sisteminin hidrolik pompa ünitesi tarafından yapıldığı asansördür. Hidrolik asansör çalışma prensibi elektriğin tahrik ettiği pompanın yağ itmesi ile pistonların kabini kaldırmasıdır. Hidrolik asansörlerde tahrik sistemi sadece kabin yukarı hareket ederken harekete geçer. Aşağı inerken de devre dışı kalır ve kabin kendi ağırlığı ile harekete geçer.

 

Hidrolik asansörler 240 kilodan 10.000 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulundurmaktadır. Hidrolik asansörler ihtiyaca göre insan ve yük taşımak için kullanılabilirler. Özellikle kazan dairesi için alan bulunmayan yerlerde alandan tasarruf ederek kullanımı uygun hale getirmektedir. Hidrolik asansörün sessiz çalışması, darbesiz kalkış ve duruş gibi avantajları olduğu gibi seyir mesafesinin kısa olması gibi de hidrolik asansör dezavantajları bulunmaktadır. Artesan Asansör Sistemleri hidrolik asansör firmaları içerisinde en uygun fiyatla hidrolik asansör teklifi veren firmalar arasında tektir. Hidrolik asansör fiyatlar hakkında bilgi almak için web sitemizden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Asansör yönetmeliğine uygun bir asansörle can ve mal güvenliğini korumak herkesin hakkıdır. Yapmış olduğumuz asansörlerin, asansör yönetmeliğine uygun olmasına dikkat ederek kaliteli ve güvenli hizmetin adresi oluyoruz.