Ankara seninle güzel Fatih Tekstil

Ankara seninle güzel...

Haber ve Yorum: Emel Benli

Ankara’nın en büyük ve en bol stoklu ev tekstil toptancısı ”Ankara Fatih Tekstil” sektörün yükünü omuzlamaya ve fiyat istikrarında, en uygun fiyat politikası kararlılığını sürdürmeye devam ediyor.

O hâlde, yol arkadaşınız, çözüm ortağınız Ankara Fatih Tekstil, 2023 yılı içinde, yeniliklerle gelsin ister misiniz? Bu talebi sizden önce düşündü ve kolları sıvadı.

Bünyesinin tüm katlarını kulvarın en trend ürünleri ile tıka basa doldurdu.

Ev tekstilinden, çeyize, manifaturadan, halıya binlerce kalem ürün ile çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Ankara Fatih Tekstil, ara toptan ve perakende mağazalarınızda yine yerini aldı.

Ankara seninle güzel:

Yıllardır istikrarın adresi, Ankara Fatih Tekstil, Ankara istihtamına da en geniş çalışan kadrosu ile katkı sağlıyor.

Sadece Ankara’nın değil, köylünün, kasabalının, ilçelinin, elit kısmının, iş adamının, sanatçının, protokolün gönlüne kapı aralayan firma, karma bir şekilde her kesime ve her yaşam alanına hitap ediyor.

Çünkü o, herkesi düşünüyor:

Gelinlik kızların yatak örtülerini, Ayşe Hanım’ın oturma odası halısını, Vildan Teyze’nin kursta diktiği kırk yamasını, Çankırı’lı Asiye ablanın şalvarlık kumaşını, Pelin öğretmenin bornoz takımını, Ali Bey’in eşine aldığı çift kişilik nevresim takımını, Banka Müdüresi Zeliş Hanım’ın yatak örtüsünü yıllardır “Ankara Fatih Tekstil” düşünüyor.

Ankara Fatih Tekstil’in sahipleri Sayın Muammer Kanbur ve Sayın Fatih Kanbur’a sektör çok şey borçlu…

2023’te de yolun açık olsun Ankara Fatih Tekstil.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder