Vincent Toptan Tül Perde Kumaş / Ankara

Bir Ankara firması olan Vincent, Bursa Şubesi ile hizmet ağını genişletti…

 Haber: Emel Benli / Bursa

Bir Ankara firması olan Vincent Tül Perde Toptan Kumaş, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ev tekstilinin mebağı Yeşil Bursa’ya bir şube açtı. Amacı Ege Bölgesi’nde ki müşterilerini lojistik anlamda rahatlatmaktı. Ankara’da istikrarlı bir şekilde yürüttüğü ticaret hayatının köklerini Bursa’ya da taşıdı.

Tüm Türkiye geneline ürün yollayan Vincent, kesim bazında çok başarılı işlerin altına imza atmış ve müşterisinin güvenini kısa sürede kazanmıştır. Vincent’in sahibi Sayın Mehmet Emin Uysal, mütevazı kimliğinin yanı sıra ticaret hayatında düzeni ve disiplin anlayışını kendisine yol haritası olarak çizmiş; bu bağlamda da; kişiliğinin yansımalarının müşteri memnuniyeti açısından, geri dönüşlerinin meyvesini toplamıştır.

Ankara’da kaliteli ve konbinlenebilir özelliğe sahip fonluk kumaşları ile gündeme sık sık gelen Vincent Ailesi, tül ve fonluklardan oluşan kartela setine 2022 ürün kreasyonunu da ekleyerek, ürün bazında daha güçlü bir şekilde müşterilerinin karşısına çıkmıştır.

Dergimizin bir önce ki sayısında da belirttiğimiz gibi yükselen enflasyona rağmen fiyat konusunda müşterilerini üzmemiş, bu konuda gerekli düzenlemeyi üslubunca yapmıştır. Yani müşteri memnuniyeti odaklı firma fiyat konusunda ki ödünlerini kendinden vermiştir.

Hizmet anlayışını her yıl iyileştirerek yeniden yapılandıran Vincent büyümeye ve müşteri portföyünü genişletirken ürün ve lojistikte ki düzen istikrarını sürdürmektedir.  Bu düzeni perakendecisine çok iyi yansıtan firma Ankara’nın kesim bazında en iyi iş yapan firmaları arasında yerini almıştır.

Vincent Ailesi için başarı, bir yolculuk olmuş; asla bir varış noktası olmamıştır. Gideceği yolun uzunluğunun farkında olan Vincent, başarı kelimesinin kökenine bakıldığında, baş olabilmek için arı gibi çalışmakta ve sektörümüzün kalkınması için vizyonlarının üzerine yenilerini eklemektedir.

Vincent Toptan Perdelik Tül ve Kumaş 

İletişim: Güneşevler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 23 /C - Hasköy / Altındağ / Ankara

Tel: 0312 353 83 90

Fax: 0312 353 83 91   

Gsm: 0 552 799 15 06 - Cihaner Tekçam

E- Posta: [email protected]

Web: www.vincentperde.com

Bursa Şube: Buttim İş Merkezi Kat:3 No:3287 / Osmangazi / Bursa

Gsm: 0532 692 12 37 - Fatih Yıldız

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder