Rosee Tekstil’den Özel Tasarlanmış Dikey Tül Perdeler.

Rosee Tekstil’den Özel Tasarlanmış Dikey Tül Perdeler.

Haber: Emel Benli / İstanbul

Rosee Tekstil’in sahibi Sevgili Tuğba Şeker, 2020 yılının Eylül ayında kurduğu firmasında, kardeşi Mesut Şeker ile Dikey Tül’ün modasını baştan yazıyor. İstanbul Tekstil  Kent’te bir yıldır toptan dikey tül kumaşı pazarlayan, ağırlıklı olarak yurt dışına ürün gönderen Tuğba Hanım, sektörün lokomotifi Brillant’ta  uzun yıllar sektörümüze hizmet ederek yeterliliğini sağlamış ve sağlam temeller üzerine kendi firmasını kurmuştur.

Kimsede olmayan dikey tül modelleri ile kişiye özel tasarımların altına imza atan ve özellikle argesini kendisi oluşturan Tuğba Şeker, her müşterisine özel kolleksiyonları ile 2021 yılının trendlerinin belirleyici firmaları arasına girmiştir. Özellikle fonluk dikey tüllerde ve çocuk odası dikey tüllerinde oldukça zengin varyanta sahip olan Rosee Tekstil, 20 ve 24 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Evteks Fuarı’nda,  3. Hollde yerini alarak yeni tasarımlarını yurt içi ve yurt dışı görücüsüne çıkaracak.

Dikey Tülde yenilik arayan imalatçı firmalarımız için bu haberi yapıyor ve başarılı bir hanımefendiyi  sizlerle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Size bu farklı firmayı tanıtmaktan son derece keyf alıken; sektörümüze dikey tül ayağında çok şeyler katan Sayın Tuğba Şeker’e katkılarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

ROSEE TEKSTİL ( TOPTAN DİKEY TÜL PERDE )

İletişim: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A25 Blok No:24 / Esenler  / İstanbul

Gsm: 0532 449 16 42 / 0541 762 88 85

E-Posta: [email protected]

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder