Perde Sistemlerini, Türkiye ile İlk Buluşturan Firmalardan Biri Muteks…

Perde Sistemlerini, Türkiye ile İlk Buluşturan Firmalardan Biri Muteks…

Haber: Emel Benli / Ankara

Tam 31 yılını perde sistemleri sektörüne veren Muteks’in Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer, özellikle bu yıl yeni oluşumların içerisine girmiş ve perde sistemlerinde, hem ürün bazında hem de ticari strateji anlamında karşımıza yine yeniliklerle çıkmıştır. Özellikle rustik diye tabir ettiğimiz ve perdeyi başka bir boyuta taşıyan bu aksesuar, Muteks’in farklı arge anlayışı ile alıcılarını şaşırtıyor.

Altı üstü bir rustik diyenleri şaşırtan ve neredeyse rüstiğin kitabını yazacak olan Muteks; perde sistemleri sektörünü geride bıraktı… Stor, zebra, rustik, dikey perde, baskılı stor, tül stor, jaluzi kolleksiyonu, japon storlar, lazer kesimler, dijital perde çeşitleri ve özellikle aksesuarda gerçekleştirdiği yenilikleri ile aranılan firmalar arasında yer alıyor.

Kendi markaları olan Pilisem perde kolleksiyonu ile de çok yol kat eden Muteks, Ankara’dan, başta Konya olmak üzere Türkiye geneline bayilikler veriyor. İkinci bayiliğini İzmir’e veren Muteks, özellikle bu yıl adını tabelalara yazdırıyor.  Bayilik taleplerini değerlendiren ve sıra ile faliyete geçiren Sayın Murat Tuncer, aynı zamanda Konya’ya bir rustik imalatı kurmaya hazırlanıyor.

Perde sistemlerini, Türkiye ile ilk buluşturan firmalardan biri olan Muteks, ilklerin altına imza atmaya devam ediyor. Sempatik kişiliği, güler yüz politikası ile müşterilerinin memnuniyeti için hala sahalarda olan Sayın Tuncer, Ankara / Sitelerde ki firmasında geleceğe doğru yürüyor.

Muteks Perde Sistemleri

 İletişim: Ulubey Mh. Karpuzlu 1 Sk. No: 82 Siteler / Ankara

Tel: 0312 394 02 53 /  395 02 55

Gsm: 0530 592 11 38

E-posta: muteksankara@gmail.com

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder