Merhaba Sevgili Meslektaşlarım

Merhabalar Sevgili Meslektaşlarım,

27 yıl boyunca perde ve ev tekstilinde Türkiye’ye  mâl olmuş birkaç firmada üst düzey satış koordinatörlüğü yaptım. Sektörüme uzun yıllar verimli olmaya çalışırken; sektörün iletişim ayağında büyük bir eksiklik gördüm. Bu eksikliği kapatmak için 15 yıl önce “Perde Satıcıları Haber Portalı’nı” kurdum.

7000 kayıtlı firmanın bulunduğu ve halen aktif halde bir İnternet kanalı olan Perde Satıcıları Haber Portalımız da, Perde ve Ev Tekstil Camiasını buluşturarak; bu camiada bulunan üreticileri, toptancıları ve perakendecileri aynı platform üzerinde toplayarak; onların dertlerini, sıkıntılarını, üretimlerini, yeniliklerini, kampanyalarını duyurarak; adeta onların sesi ve kulağı olduk.

Tarafsız duruşumuzu bozmadan yolumuza devam ederken; sizlerden gelen talepler üzerine Haber Portalımıza bir kardeş dergi çıkarma kararını aldık. Bu doğrultuda çalışmalarımızı ve ön hazırlıklarımızı tamamlayarak; Perde Satıcıları Dergisinin altına imzamızı attık.

Her iki ayda bir çıkaracağımız dergimizde yine hedefimiz siz değerli sektör mensuplarına faydalı olabilmek ve sektörümüzün hak ettiği değeri kazandırabilmek, perde ve ev tekstil camiasını ileriye taşımaktır.

Sizden gelen haberlerin, gelen yeniliklerin ve gelişimlerin kaleme alınacağı dergimizde,  güçlü kalemlere yer vererek sesinizi daha büyük kitlelere duyurmak ilk atacağımız adımlar arasında olurken; reklamlara da yer vererek; ürününüzün kalite değerini markalaştırmak ve hak ettiğiniz güveni size kazandırmayı amaçladığımız bölümlere de yer vereceğiz.

Dergimizin haber editörlüğünü yapacak olan sevgili eşim Emel Benli’ye, dergimizi birikimlerinden mahrum bırakmayan köşe yazarlarımıza, dergimize her türlü destek veren siz değerli sektör mensuplarımıza teşekkürü bir borç bilir ve bu derginin camiamıza hayırlı, uğurlu olmasını dilerim.

Perde Satıcıları Haber Portalı Kurucusu

Perde Satıcıları Dergisi Kurucusu

Aydın Benli

Saygılarımla…     

 

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Bırakın

Gönder