Evteks Perde – Avangard

Başarıyı sağlamış insanları, büyük bir yüreklikle kutlamak lazım.

Haber ve Yorum: Emel Benli / Ankara

Ankara’nın markası Avangard, sınırlarını zorluyor.

Ankara’nın başarılı iş insanı Sayın Yalçın Yılmaz, çalışkanlığının meyvelerini toplamaya başladı. Yurt içinde bilinirliliği en yüksek firmalardan biri olan Avangard’ın artık sesi son günlerde yurt dışından duyuluyor.

Yurt dışına da bayilikler veren tül ve fonluk toptancısı Avangard, bir Dünya markası olan Premier’e de uzun süredir partnerlik yapıyor. Uzun yıllardır Premier’in distribütörlüğünü üstlenen firma, gücüne güç katıyor.

Bazı markalar vardır ki; firma isminin de üzerinde bilinmektedir. Tıpkı Avangard gibi…  Güvenin adresi Evteks Perde’den daha çok iyi bilinen Avangard, Türk Ev Tekstili’ni, yurt dışında da temsil edecek ve medar-ı iftiharımız olmaya devam edecektir.

Bu kadar çok bilinirliliğinin asıl sebebi ise Sayın Yalçın Yılmaz’ın şeffaf ve dürüst ticaretinin ta kendisidir. Güçlü arge  ile en az yılda iki kez ürün kolleksiyonunu yenileyen, stok ve istikrar konusunda hiç kimseyi yarı yolda bırakmayacak olan Avangard, sektörün perakende ayağında “en’lerin” tercihi olmaya devam ediyor.

Yeni neslin üslûbu ile elit, bizim üslûbumuz ile kaliteden anlayanların yani bu konuda en iyilerin gittiği adreslerden biri Avangard…

Tecrübeli iş insanımız aynı zamanda ATO 17. Tekstil Tuhafiye Mefruşat Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Sayın Yalçın Yılmaz, tecrübesini, başarısı ile taçlandırıyor.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder