Evaks Home / Bursa

Evaks, dünün, bu günün ve yarının perde markası olmaya devam edecek.

Haber: Emel Benli / BURSA

Evaks Home, mekanizmalı perde sistemleri ithalat, ihracat ve imalatını yapan, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman önceliğine koyan, sektörün membağı Yeşil Bursa’dan hizmet veren, Perde Sektör’ü için çok önemli bir firmadır.

Kalite ve yenilikçilik anlayışı ile  EVAKS HOME markası, çok kısa sürede sektörde hak ettiği saygın seviyeye ulaşmayı başarmış; gerek iç ticarette, gerekse dış ticarette markasının bilinirliliğini artırmıştır.

Her zaman daha iyisini yapılabileceği bilinci ile yılların verdiği tecrübeyi, her gün gelişen teknoloji ve yeni trendlerle buluşturan Evaks Home; müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Perde Sektörü’nün Perde Sistemleri Ayağı’nda tüm mekanizmalı perdelerin imalatını gerçekleştiren Evaks, ayrıca tüm mekanizmalı perde sistemlerinde kullanılan plastik aksamın üretimini de; Yensoy Plast markası altında kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Önceliği yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti olan firma; Yensoy plast olarakta tam bir tedarikçi firma olma özelliğini taşımaktadır. Yensoy Plast, mekanizmalı perdelerin tüm aksamlarını bünyesinde üretmektedir. Alüminyum ve plastik gurubu olarak iki ayrı şekli ile hizmet veren firma; ürettiği mekanizma takımlarının yanı sıra perde yardımcı malzemeleri de tedarik etmektedir.

Kısacası aynı firmada hem perde sistemleri imalatını, hem de perde sistemleri aksamlarını tedarik edebileceğiniz Evaks, modern dekorasyonun vazgeçilmezi perde modelleri ile birinci kalite iş çıkartmaktadır.

“Şirketimizi geleceğe ancak çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyor, bu nedenle, bireysel gelişim planlaması temelinde hareket ederek nitelikli ve kaliteli bireyler yetiştirmeyi arzuluyor; bu arzumuzun da başta şirket yöneticilerimizin olmak üzere, tüm çalışanlarımızın çabalarıyla gerçekleşebileceğine inanıyoruz.” Diyen Evaks Ailesi, sektörümüzün yarınlarının yollarına ışık tutmaya devam ediyor.

Evaks’la kalın, güçlü bir markayla çalışmanın keyfine varın. Evaks, dünün, bu günün ve yarının perde markası olmaya devam edecek.

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder