ÇT Tekstil Sağlam Adımlarla Yol Almaya Devam Ediyor.

Bir Konya Firması olan CT Teksti, kurulduğu günden bu güne üretimine devam ediyor. 2002 yılında çıktığı yolculuğuna hiç ara vermeyen ÇT, Düzce’de bulunan fabrikasında tül üretmeye ve istihtama katkıda bulunarak; sektörünü kalkındırma yolunda kararlılığını sürdürüyor. Toplamda 35 personelle sahada boy gösteren ve perde modasını yakından takip eden firma, geleceğe, olta atmağa devam ediyor.

Birbirine kenetlenmiş şekilde bağlanan ÇT Ailesi, ”Harmony” markasını en güzel yere taşımak ve markanın bilinirliliğini daha da artırmak için üretim kapasitesini ve müşteri portföyünü daha yukarlara çekmek için gayret gösteriyor. Ayrıca perakendecilerin dışında ara toptancılara da toptan tül kumaş satan ÇT Tekstil, bulundukları şehri, yani Konya’yı bir tekstil şehri yapma yolunda, yapı taşlarını en sağlam şekli ile üst üste koyuyor.

Perde konusunda akla gelen ilk isimlerden olan Bursa, İstanbul, Denizli gibi şehirlerin algısını yıkan ve perakendecinin ilgisini Konya’ya çeken ÇT Tekstil, üretimin ve toptancılığın dışında şehrini de markalaştırıyor. Açılan kapıların güvene, kaliteye dayalı olduğu sektörümüzde, yeniliğe de son derece önem veren ÇT; Konya’da ki 4000 m2 alada olağanüstü showroomuda her sete ayrı oluşturduğu vip odaları ile müşterisini özelleştirerek kimsede olmayan hizmet anlayışı sunuyor.

 Vip odaları, göz alabildiğine kartela başlığı ve showroom anlayışına farklılık getirmeleri, en önemlisi de güler yüzlü hizmet anlayışı; onları akranlarından farklı kılan en önemli unsur…Ayrıca bünyelerinde oluşturdukları, sistem perdeleri atölyesinde zebra, stor, pilise perde imalatı yapan ÇT, her yönü ile müşterilerine tam hizmet veriyor.  

Sizde bu farklı firmadan, üstün hizmet görmek istiyorsanız, bir ayrıcalığınız olsun istiyorsanız Sayın Ahmet Yeşilobalıgil’e ve Mustafa Özçetin’e  talepte bulunarak; bu aileye katılıp; iki güzide ortağın yllardır sırt sırta verip, gerçekleştirdikleri başarı hikayelerine dahil olun…

ÇT TEKSTİL TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim: Fevzi Çakmak Mah. Kottim Sanayi Sitesi 10576. Sk. No:8 Karatay / KONYA

Tel: 0332 235 59 56

Gsm: 533 506 90 69

Web: www.cttekstil.net

E-posta: [email protected]

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder