Rosee Toptan Dikey Tül Perde…

“ Gönlünü al gel, gidelim buralardan. Neresi olduğunu boş ver. Yürürken aynı şeyleri hissetmek yeter”

B. Ergin Borabey (İlkbahar sezonunun moddosu)

Haber: Emel Benli / İstanbul

Perde Sektöründe birlikte yürüdüğünüz, aynı hislerle yol aldığınız, yol arkadaşınız Rosee; kalplerinize dokunmaya ve sizlerle aynı dili konuşmaya devam ediyor. Yeni Nesil Tül Perde’nin Peri Kızı, elinde ki sihirli deyneği ile harika dokunuşların altına imza atıyor. Sevgili Tuğba Şeker, siz değerli dostları için her biri, birbirinden güzel tasarımlara devam ediyor.

Ne demişti şair; İstanbul seninle güzel…

Sektörün gelebileceği en son tasarım olan dikey tül perde konusunda, rakiplerini geride bırakan, dikey tül perdenin Peri Kızı, özellikle yurt dışı ağırlıklı olmak üzere, yurt içinden de değerli müşterileri için özel tasarımları ile yine dikkatleri üzerine çekiyor.

Her türlü yaşam alanına özel tasarımlar ile yeni sezonda da ezber bozduracak olan Peri Kızı, bu yolculukta gönlü ile yürüyor.

Yürürken aynı şeyleri hissetmek yeter…

Çocuk odaları, yatak odaları, salonlar, mutfaklar, çalışma odaları, ofis ve birolar yani nefes aldığınız her yer için ayrı ayrı tasarımlar… Şık tasarımların yanı sıra Sevgili Tuğba Şeker’in asla vazgeçemediği ürün kalitesi… Hayal bile edemeyeceğimiz renk ve desenler, hepsi Rosee çatısı altında… Kimsede olmayan size özel tasarımlarla dikey tül perdenin vazgeçilemez ismi Rosee ile yürümek ve uzun soluklu yol almak istiyorsanız; diğerlerinden farklısınız demektir. O halde; adresiniz, Rosee… Dikey tül perdenin, yeni nesil adresi…

Sizde Rosee’nin, ilkbahar sezonu için hazırladığı çok özel koleksiyonundan yararlanmak isterseniz, köklü bir değişiklik şart diyorsanız, artık tül ve fonlukla yürüyemiyoruz alternatif lazım diyorsanız ve hatta perdenin yeni nesil kitabını okumak istiyorsanız, bu kitabın yazarı Sevgili Tuğba Şeker’e ulaşınız.

17 ve 21 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nın da düzenlenecek olan “Hometax Evtekstili ve Aksesuarları Furarı’nda 3. Hall / D 04 nolu standında sizleri ağırlayacak olan Ross, ilk defa katılacağı fuarda dikey tüllerin şovuna şahit olacak ve yeniliği seyretmeye doyamayacaksınız…

ROSEE TEKSTİL

İletişim: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi A 25 Blok No:24 Esenler / İstanbul

Gsm: 0 541 762 88 85

Gsm: 0 532 449 16 42

E-posta: [email protected]

Web: www.roseetekstil.com

 

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

Gönder